Business

Zdieľaná rozkoš pre vašu polovičku

Špeciálny zážitok pre páry – vo dvojici budú naše tantrické masáže neodolateľnou kombináciou rozkoše a oddychu. Tantrický zážitok je skvelým potešením pre dušu aj telo – o tom sa presvedčili už mnohí. Ak máte so svojou polovičkou vzťah založený na otvorenosti a dôvere, ste otvorení experimentom, máte radi zmenu a vytrhnutie zo stereotypu, radi sa rozmaznávate a chcete zažiť niečo špeciálne – vyskúšajte naše párové masáže Bratislava. Čaká vás vzrušenie, stimulácia všetkých zmyslov, naplnenie tajných predstáv, a táto chvíľa vás dokáže spojiť – je to veľmi intímny, intenzívny až mystický zážitok. Čo môže byť osobnejšie a krajšie ako zdieľať spoločné chvíle so svojím milovaným/milovanou? Ak obaja milujete telesné potešenie (neposkytujeme sexuálne služby, ide o vysoko profesionálnu masáž), ktoré dokáže upevniť romantické chvíle a znásobiť príťažlivosť, táto ponuka je priamo pre vás.

páry masáž

Pred párovou masážou by ste si však mali s partnerom odkomunikovať jasné hranice, čo je pre vás prípustné a čo už nie. Masáž má byť príjemnou záležitosťou a spôsob, ako ozvláštniť či upevniť vzťah, nie dôvodom na hádky alebo nedajbože rozchod. Odporúčame naše služby vyskúšať až vtedy, ak sa budete vo svojich predstavách a očakávaniach obaja zhodovať. Povedzte si jasné predstavy a buďte ohľaduplní a citliví k potrebám svojho partnera – nechcete predsa sklamanie a nepríjemné pocity. Masáž je možné uskutočniť tak, aby u páru došlo k orgazmu – je to však dobrovoľné a na základe dohody s masérkou, ktorá má nad samotnou masážou kontrolu a vie to zariadiť k vašej spokojnosti.

masáž pre dvoch

Neuveriteľný pocit intimity je napokon sprevádzaný eufóriou – dokonca možno takýto typ masáže vnímať aj ako predohru k ľúbostnému aktu. Ak sa pár rozhodne, že masáž zakončí milovaním, masérka bude akceptovať jeho rozhodnutie a opustí miestnosť – dopraje páru spoločné zdieľané intímne chvíľky. Tantrická masáž vás dokáže nabudiť novou sexuálnou energiou a prehĺbiť vaše senzuálne ja – spoznáte tak lepšie nielen svojho partnera, ale aj seba samého a vzájomnú interakciu medzi vami. Po masáži ešte môžu doznievať emócie a vzrušenie – vyskúšajte stráviť spoločný čas romantickou prechádzkou, večerou a zdieľajte vaše pocity a predstavy. Veríme, že sa vám takéto potešenie zapáči natoľko, že ho budete chcieť čoskoro opakovať.