Politika

Obálky s bublinkovou fóliou

Ak ste vlastníkom e-shopu, vyrábate a posielate zákazníkom ručne robené výrobky alebo často zasielate klientom zásielky, ktoré nesmú byť počas prepravy poškodené, zbystrite, prosím, pozornosť. Naša spoločnosť 2pack Vám ponúka ideálne balenie pre menšie zásielky. Je ním bublinková obálka. Výhody bublinkových obálok 2packsk spočívajú v bezpečnom a rýchlom zabalení predmetu alebo dokumentu, pričom je zásielku stále možné odoslať za nižšie poštovné, nakoľko ide o listovú zásielku. Počas prepravy je obsah obálky chránený pred nárazmi a neopatrnou manipuláciou, a to vďaka vzduchovým bublinkám ochrannej fólie.

bubinková fólia a nožnice

Zároveň je obsah obálky takto chránený aj pred prípadnou vlhkosťou. V našej širokej ponuke bublinkových obálok nájdete všetky bežné, aj zriedkavé rozmery tohto balenia. Nechýba ani rozmer 195 mm x 165 mm, ktorý je ideálny na balenie CD. Ak chcete, aby balenie Vašej zásielky vynikalo medzi ostatou poštou klienta, určite nazrite do kategórie farebných bublinkových obálok. Nájdete tam nádherné holografické obálky, ktoré svojim leskom zaujmú každého. Taktiež si môžete vybrať veľmi elegantný čierny matný povrch bublinkových obálok. S našimi obálkami jednoznačne pozdvihnete úroveň balenia Vašich zásielok.

obálky

Mali by ste záujem o bublinkové obálky, no nepodnikáte a nevyužili by ste naše 1000 kusové balenia? Mysleli sme aj na bežného spotrebiteľa, a preto si u nás môžete zakúpiť aj malé, 10 kusové balenia obálok so zakomponovanou ochrannou bublinkovou fóliou. V našom e-shope nájdete aj ďalší tovar, ktorý určite využijete pri baliacom procese. Môžete si u nás kúpiť klasické obálky, plastové obálky, kartónové obálky, ale aj kraftové obálky s dvojitým lepením. Taktiež si môžete vybrať sáčky so samolepiacou chlopňou, uzatvárateľné zip sáčky, najrôznejšie druhy lepiacich pások, fólie a mnoho ďalšieho príslušného sortimentu.