Politika

Ideálne disky pre Vaše auto

Hľadáte kvalitné a efektné disky pre Vaše vozidlo? V tom prípade Vám predstavujeme Borbet disky. Nekazte dojem z Vašeho auta používaním nekvalitných a neestetických diskov. Vďaka správne zvoleným diskom bude Vaše auto vyzerať lepšie a na úrovni. S Borbet diskami budete maximálne spokojní. Ponúkame Vám ich v rôznych prevedeniach. Či už hľadáte športové disky alebo naopak elegantnejšie, určite si budete vedieť vybrať. Veľmi zaujímavé sú napríklad čierne disky, s ktorými budete na cestách vždy vynikať. Borbet disky disponujú TUV certifikátom a sú TMPS kompatibilné.

pneumatiky

Ku Vášmu nákupu diskov dostanete montážnu sadu zdarma, čo určite ocení každý zákazník. Navyše pri nákupe celej sady diskov neplatíte za doručenie. Širokú ponuku Borbet diskov a vyššie spomenuté výhody získate jedine u nás, v e-shope www.najdisky.sk. Máme pre Vás na výber naozaj široký výber diskov, z ktorého je radosť vyberať. Nájdete u nás hliníkové disky napríklad od značky Advanti Racing, AEZ, Alutec, Brock, Carmani, Dotz, Enkei, Oxxo, MAK, MAM, Speedline, Ronal, Sparco a mnoho ďalších. Ak chcete ušetriť, nazrite do výpredajovej ponuky. Náročnejším zákazníkom odporúčame kategóriu luxusných diskov, v ktorej sú v ponuke disky od značiek Barracuda, BBS, Corspeed, DLW a Eta Beta.

mercedes

Taktiež sú zaujímavé disky zo sekcie Originál WSP Italy, kde nájdete disky originálnych značiek motorových vozidiel ako BMW, Hyundai, Mercedes, Porsche, Škoda, Volvo a ďalšie populárne značky vozidiel. Okrem diskov si u nás môžete zakúpiť aj pneumatiky, pričom poštovné máte len za 2€ za 1 kus pneumatiky. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a kontaktujte nás, prosím, prostredníctvom kontaktného formuláru, ktorý je dostupný na našej stránke. Taktiež sme Vám k dispozícii na e-mailovej adrese info@najdisky.sk, ale aj na sociálnych sieťach. V prípade potreby sa na nás môžete obrátiť aj telefonicky, a to na čísle +421 940 326 116.