Politika

Pobočky našej spoločnosti

Sme celosvetová firma s pôsobením na rôznych kontinentoch s veľkým počtom pobočiek. Uspokojujeme potreby našich zákazníkov z mnohých krajín a rôznych miest a lokalít. Hlavné sídlo spoločnosti nájdete v Holandsku. Kontaktné údaje na naše pobočky a ďalšie doplňujúce informácie nájdete kliknutím na náš web. Úspešne prevádzkujeme pobočky v Amerike, Afrike, Ázii a v Európe. Na celom svete sa držíme našich hlavných pilierov firemnej politiky, nášho poslania, a to dôvera, vlastníctvo a plnenie sľubov zložených našim cteným zákazníkom bez ohľadu na to, kde sa vo svete nachádzame.

Svetadiel

Množstvo pobočiek a miest nášho pôsobenia svedčí o tom, že sme spoločnosť s mnohými pozitívnymi výsledkami na mnohých miestach vo svete, v rôznych krajinách a kultúrach. Udržateľnosť a obnoviteľné tovary a pomôcky k podnikaniu v rôznych odvetviach sú potrebné kdekoľvek vo svete a sme veľmi pyšní, že môžeme byť toho súčasťou. Veľa sme sa naučili v našich pobočkách a tým ľahšie nájdeme riešenie a vyhovieme požiadavkám zákazníkov. Jednotlivé krajiny a mestá sú špecifické a pristupuje ku každej jednej individuálne, ako aj k samotným zákazníkom. Vďaka tomu sme spoločnosťou bohatou na skúsenosti z rôznych miest nášho sveta.

Podnikanie

Kdekoľvek na svete je potreba inovácií a udržateľnosti, robíme svet lepším, čistejším miestom. Prispievame tak udržateľnosti nášho životného prostredia. Môžeme sa pýšiť 36 pobočkami vo svete, kde všade vytvárame jednu veľkú rodinu. Vážime si svojich zamestnancov, vďaka ktorým môžeme dosahovať pozitívne výsledky v našom podnikaní vo všetkých našich pobočkách. Považujeme za dôležité aj to aby naše pobočky https://www.schoellerallibert.com/sk/locations/ vzájomne spolupracovali a odovzdávali si svoje skúsenosti. Najbližšiu pobočku, ktorá nás zastupuje na slovenskom trhu nájdete v Českej republike, v meste Ostrava. Náš tím skvelých pracovníkov sa teší na Vašu návštevu a budeme sa snažiť vyhovieť všetkým Vašim požiadavkám. Dodanie objednávok tovaru je bezproblémové a rýchle. Môžete nás kontaktovať telefonicky, alebo mailom.

Tešíme sa na Vás