Business

Erotická masáž – intenzívny zážitok s vyvrcholením

Masáže ako liečebné metódy a umenie zároveň prinášajú množstvo pozitívnych zdravotných benefitov. Umožňujú správne fungovanie lymfatického a krvného obehu, čím sa telo optimálne zregeneruje. Masáž využívajú nielen ľudia s aktívnym životným štýlom, ale aj tí, ktorí majú prevažne sedavé zamestnanie, v ktorom dochádza k bolestiam v oblasti krčnej chrbtice. Dokáže byť účinným prostriedkom proti migrénam či bolesti svalov a podporuje celý imunitný systém. V súčasnej dobe je neoceniteľné najmä odbúravanie stresu, ktorému sa v bežnom živote jednoducho nevyhneme. Masáž blahodarne pôsobí aj v boji proti úzkostným stavom a viditeľne zlepšuje psychické zdravie.

sexi masaz

Je tak vhodnou formou oddychu aj pre tých, ktorí zažívajú v práci náročné chvíle a potrebujú sa dostatočne zrelaxovať. Kvalitná erotická masáž https://bratislavatantra.sk/viete-naozaj-dopriat-svojmu-partnerovi-kvalitnu-eroticku-masaz/ má bonus navyše – dávku intenzívneho vzrušenia pre vaše zmysly. Masáž môže byť nezabudnuteľným zážitkom, za ktorý sa vám vaše telo poďakuje. Aj pri takomto type telesného spojenia je nutné dodržať určité masážne techniky na navodenie správneho výsledného efektu. Masážne techniky aj pri erotickej masáži obsahujú základné úkony, ako trenie, roztieranie, chvenie a hladenie. Pri roztieraní masérka krúživými pohybmi prechádza po svaloch, čím sa znižuje napätie a navodzuje sa uvoľnená atmosféra.

tantra masaz

Pri erotickej masáži sú zapojené aj intímne partie, no prekvapivo silnou erotogénnou zónou sú aj chodidlá – dôkladná masáž prstov vám zaručí dráždivé, vzrušujúce chvíle. Pri masáži je nevyhnutným prvkom relaxačná hudba a jemná vôňa. Obľúbenými sú najmä vôňa ruží, jasmínu, pačuli, ylang-ylang a vôňa santalového dreva. Aj vôňa navodzuje rozličné pocity a dokáže zintenzívniť zdieľané chvíle. Ak by ste sa rozhodli pre profesionálnu masáž s krásnymi, vyškolenými masérkami, navštívte náš luxusný masážny salón Tantra Spa v Bratislave. K našim výhodám patrí krásne, luxusne zariadené prostredie, dôraz na profesionalitu a spokojnosť zákazníka. Ako príjemný bonus môžete získať darček za návštevu a vernosť, pretože veríme, že vaša návšteva nebude tou poslednou. Pre viac informácií odporúčame pozrieť webovú stránku, kde nájdete detailnejšie informácie.