Politika

Stena zo skla

Sklom v interiéri nikdy nič nepokazíte. Klasické okná s veľkou presklenou plochou sú už samozrejmosťou. No svoju domácnosť môžete povýšiť na vyšší level. Sklo môžete mať takmer všade. Teraz môžete mat interiér so sklenenými dverami či dokonca celými sklonenými stenami. Sklo je tento rok v dizajnovom odvetví mimoriadne populárne. Sklo je veľmi príjemný a nenútený materiál, ktorý vám nebude prekážať v žiadnej miestnosti. V prvom rade je obľúbené sklo číre, priehľadné. Takýto typ číreho skla zabezpečí vo vašej domácnosti viac svetla. Miestnosti budú viac presvetlené a opticky väčšie. Ešte viac svetla a otvorenosť docielite sklenenou stenou. Sklenená stena v podobe čistého konceptu skla po celej stene je prostriedok, ktorý vám prinesie do interiéru luxus, svetlo a otvorený koncept.

okná

Málokto uvažuje o sklenenej stene do domu či bytu

Sklenené steny do domácnosti nie sú v takej miere zastúpené v našich domácnostiach, ako by si zaslúžili. Dôvod na obavu pri inštalácii sklenenej steny nie je žiadny. Sklenená stena je vyrobená z mimoriadne kvalitného skla, ktoré je tvrdené a prakticky nerozbitné. Ani v prípade nárazu sa sklenená stena nespráva ako bežné krehké sklo, ale nárazu odolá. Sklenená stena je preto mimoriadne vhodná aj do domácnosti, pomocou ktorej môžete vytvoriť skutočne luxusný dojem.

sklenená stena

Sklenené steny v kancelárií

A ak vlastníte firmu, ktorej súčasťou sú aj kancelárie, sklenená stena by rozhodne nemala chýbať. Kancelárie oddelené sklenenými stenami vám zabezpečia maximálne súkromie, ale aj populárny otvorený koncept. Sklenené steny v moderných spoločnostiach zvýšia dojem zákazníka o vašu službu. Sklenenú stenu do domácnosti či kancelárie môžete mať už aj vy. A to priamo na mieru vďaka Lmmont.sk. Spoločnosť lmmont.sk vám zabezpečí sklenené dvere či okná podľa vašich požiadaviek.