Politika

Ste stratený v ponukách zábradlí?

Pri výbere zábradlia ku schodom alebo na balkón sme zavalený mnohými ponukami. Ako si správne vybrať nielen cenovo dostupné ale aj kvalitné zábradlie. Či sme sa rozhodli hľadať nové zábradlie cez internet, návštevou kamennej prevádzky alebo listovaním tlačenej formy katalógu, sme zavalený veľkým počtom ponúk. Zábradlie môže byť vyrobené z jedného druhu materiálu alebo aj kombináciou viacerých druhov materiálov. Iné kritériá musí spĺňať vnútorné zábradlie, ktoré sa nachádza v priestore domu a iné vlastnosti musí mať zábradlie do exteriéru. Osadením zábradlia dopĺňame dizajn priestoru, musíme si preto rozmyslieť aké zábradlie bude harmonizovať kompozíciu domu. Kvalita nového zábradlia by mala byť vysoká.

dizajn zábradlia musí zapadať do priestoru

Investícia do kúpy nového je totiž vyššia a preto by nám zábradlie malo vydržať niekoľko rokov bez toho, aby stratilo svoju kvalitu a pevnosť. Ak si nie ste istý aké prevedenie zábradlia je pre Vás najvhodnejšie, je na mieste poradiť sa s odborníkmi. Tí by sa v každej dobrej firme mali plnohodnotne venovať potrebám zákazníka a poradiť im pri výbere vhodného zábradlia. Ak však nechcete dlho hľadať a zisťovať si rôzne technické špecifikácie vonkajších a vnútorných zábradlí, poradíme Vám. Ideálnou voľbou je najobľúbenejšie zábradlie modernej výroby v tomto obore. Jedná sa o nerezové zábradlia. Tento typ je vyrobený z kvalitného materiálu, ľahko splní svoj účel vnútri a vonku dlhodobo odoláva nepriaznivým podmienkam počasia.

Ste v koncoch z nekonečných ponúk?

Nerez totiž neoxiduje- nehrdzavie. Svoju kvalitu si udrží roky. V rámci údržby sa radí k ekologickejším bezúdržbovým verziám zábradlí. Napriek svojej udržateľnosti a pevnosti je ideálny aj na kombinovanie rôznych materiálov. Nie je problém preto osadiť do zábradlia sklo, drevo či plastové panely. Je teda absolútne prispôsobivý. Otázka ktorá vás určite zaujíma je? A cena nerezového zábradlia? Odpoveďou je – cena primeraná kvalitám a možnostiam materiálu, závisí od vybraného modelu či kombinácie. Ak ale zohľadníme trvácnosť, kvalitu a údržbu bez potrebných zásahov ako je náter, čistiaca chémia a laky, je z dlhodobého hľadiska nižšia ako pri zábradliach potrebujúcich pravidelnú údržbu.