Nakupovanie

LED panel

LED panel predstavuje náhradu žiarovky alebo žiarovkového osvetlenia. Vyznačujú sa značnou úsporou a šetrením v porovnaní s klasickými žiarovkami. K ich významným kvalitám patrí dlhá životnosť a vysoká svietivosť. LED panely patria k moderným trendom, vytvárajú krásny a harmonický štýl celkovej miestnosti a priestranstva, kde sú použité. Používajú sa v domoch, bytoch, v pracovných priestranstvách, kde vytvárajú správnu atmosféru na naladenie sa na daný deň. Z našej ponuky si určite vyberiete ten správny LED panel pre vás na základe vašich predstáv a preferencií. Či už dávate prednosť kruhovým alebo hranatým, vstavaným alebo závesným LED panelom. Výber je len na vás. Pozrite si našu katalógovú ponuku a určite príležitosti použiť LED panel aj vo vašom príbytku, jednoducho neodoláte.

LED panel na strope

Vytvorte relaxačnú atmosféru u vás doma, vo vašej kuchyni, obývačke, spálni. Môžete k centrálnemu svetlu pridať niekoľko LED svietidiel. Teplá biela farba osvetlenia pozitívne vplýva na navodenie relaxu, pohody a pokoja. Zabezpečte si príval hrejivých pozitívnych pocitov a chvíle oddychu u vás doma použitím LED panelov, ktoré boli vytvorené pre tento účel. LED panel je možné zasadiť do stropu. Je možné ho uchytiť do vyrezaného otvoru do sadrokartónového stropu. LED panely sú dostupné s rôznymi výkonmi a tiež v teplej, neutrálnej a studenej bielej farbe. Zvážte, či potrebuje danú miestnosť zharmonizovať, čomu napomáha teplé biele svetlo alebo naopak je pre vás smerodajné ostré svetlo, ktoré sa používa najmä pri osvetľovaní skladov, výrobných liniek, pivníc a podobne. LED panely sa v neposlednom rade vyznačujú ich funkčnosťou a estetickosťou, čím vytvárajú zaujímavé osvetlenie priestoru. Sú vysoko spoľahlivé, s dlhou dobou životnosti, so zárukou.

LED panel

Sú výbornou voľbou pri osvetlení kancelárskych priestorov, aj v prípade nedostatku svetla zvonku počas dňa, kde LED panely poskytnú dostatok svetla a vhodné podmienky pre akúkoľvek kancelársku prácu v súlade s vašimi potrebami. Využiteľné sú aj v rôznych salónoch, štúdiách, pracovných dielňach, kde sa pracuje kreatívne, kde sa tvoria, či už nové produkty alebo sa poskytujú služby zákazníkom. Výnimku nepredstavujú ani školy, administratívne budovy, chodby, kde je možné použiť úsporné a šetrné LED panely a vytvoriť dokonalé a potrebné osvetlenie jednotlivých priestorov.