Business

Kde majú muži aj ženy najsilnejšie erotogénne zóny

Tantra v Nitre vám môže priniesť výnimočné intenzívne zážitky v oblasti sexuality, aj vnímanie rozkoše z telesných dotykov. Treba však tiež niečo vedieť o svojich erotogénnych zónach, a môže sa vám hodiť nasledujúci popis.

avokádový olej

Oblasť hlavy – že je veľmi príjemné dotýkať sa genitálií, je celkom zrejmé, ale nemali by ste zabúdať ani na vlasatú časť hlavy. Vo vlasoch sa tiež nachádza mnoho nervových vlákien, a hlavne sa jedná o oblasť korunnej čakry, ktorá má priamy vplyv na vnímanie kozmických energií. Môžete ich jemnou masážou pokožky pod vlasmi zosilniť.

tantrická masáž

Oblasť ramien – v živote si niekedy nakladáme na chrbát príliš veľa povinností a úloh, táto metafora je príznačná najmä pre súčasnú dobu plnú stresu. Masáže ramien, trapézového a deltového svalu napomáha znížiť tlak, vyvolaný hektickým spôsobom života. Masáže trapézu sú ideálne najmä pre workoholikov.

Oblasť bedier – bedrová chrbtica trpí najmä pri sedavom zamestnaní, takže ak pracujete na počítači v kancelárii, mali by ste si masáž bedrovej chrbtice dopriať častejšie. A tiež doma alebo vonku v prírode pravidelne cvičiť cvik, známy pod názvom „mŕtvy ťah“.

Oblasť brucha – na brucho sa často pri masážach zabúda, pretože sú v ňom ukryté vnútorné orgány, ale ak chcete zintenzívniť tok sexuálnej energie, skúste zatlačiť hranou nechtu na pupok. Týmto dráždením pupku je možné vyvolať aj veľmi intenzívny orgazmus.

Nohy a chodidlá – že sa masáže venujú aj svalom zadku, stehien a lýtok, je známa vec, sú to najviac svalnaté časti tela, a tak je tu prekrvovanie pokožky dôležité pre zlepšenie najmä krvného obehu a lymfatického systému, avšak nemali by ste podceniť vplyv jemných dotykov na chodidlá. Dotýkajte sa ich ale naozaj s citom, veľmi jemnučko, ako by ste ich chceli hladkať paperíkom. V spojení s dráždením pupka je jemná masáž chodidiel skutočne nevšedným zážitkom.