Domov

Zelená je tráva okolo nás zavolajme majstra, architekta

Kamaráti rozpoviem vám jeden príbeh ide o mňa ja som sa narodila pred 48 rokmi na začiatku to bolo všetko ALL RIGHT ale bol tam jeden problém môj otec miloval alkohol, ženy. Bol amatérsky hudobník, horolezec chodieval liezť do hor na Slovensku ako sú Vysoké Tatry a pod. Tam našiel druhú ženu moju mamu podvádzal ani o mňa sa nestaral všetko prepil bol obyčajný zbabelec .Dajme mu meno Ľubo je to pseudonym ja sa volám Adka moja mama kvietoček. Moja mama ho prosila ho aby to nerobil aby prestal no nedal si povedať chodil za tou druhou ženou bola br robotnícka.

po lese

Jeho mame či že maminej svokre vadilo aj to že moja mama pochádza z lepšej rodiny mali všetci vzdelanie Vysoké školy ani to tam nehralo dobrotu. Napokon moja mama podľa o rozvod nedalo sa inak on bol jednoducho povedane bol šibnutý keď som sa narodila tak sa opil že všetko predal kamarátom čo mamin otec im zadovážil ako darčeky môjmu narodeniu chladničku, práčku, luxusnú vázu a pod že ma oslavuje kúpil si zato alkohol ožran no povedzte dalo by sa žiť v takomto manželstve. Nuž sa rozviedli moji rodičia ja som bála ešte malá mala som rok potom sa mama aj ja samozrejme sme sa presťahovali na dedinu ku jej rodičom a mojim starým rodičom tí mi boli viac ako otec nepotrebovala som ani vlastného otca ma milovali aj mama jasná vec.

nadych prírody

Radšej žiť takto ako pri chlapovi ktorý sa nestará o nič. Poznám viacero takých neúplných rodín kde nie otec alebo matka je hrozné keď nie je ani jeden rodič že dieťa alebo deti šupnú do domova alebo nechajú ich hniezde záchrany chápem keď majú dôvod financie ako sú financie a pod ale bez príčiny že doslovne sa dieťaťa zbavia ako hračky je to zarážajúce a neúcta ako sa správajú niektoré matky alebo rodičia načo chcú deti keď sa potom nestarajú. Ja keď to vidím tie detské domovy je to hrozné čo je tam opustených detí. Niektorý ľudia si deti adoptujú alebo zoberú do pestúnskej starostlivostí asi si myslia že keď si zoberú jedno alebo dve deti že tých 1000 alebo aj viac vytrhnú a zachránia. Ja síce milujem deti aj keď svoje nemám. Je to ako záhrada plná kvetou alebo naháňačka po lúke hneď na jar až do konca jesenne kto nemá rád kvety aj život je lúka lúčnych kvetou.