Business

Pokazené rúrky?

Ak máme v dome všetko v poriadku, tak ani poriadne nevieme, čo všetko nás môže zaťažovať, sa môže pokaziť alebo nám môže odísť. Až do chvíle, kým sa tak nestane. Vtedy začíname prichádzať na všetky riziká a vady, ktoré nás môžu trápiť. Niekedy sme až vďační za to, že sa neudialo niečo z toho, čo si čítame na internete. „Také strašné chyby, ktoré existujú a nám sa stalo iba toto. Chvalabohu.“ – Tak si povieme.

Neinvazívne prístupy opráv kanalizácie.

detail rúr

Náročný názov ukrýva veľké posolstvo. Laicky povedané vám bude všetko vysvetlené. Po lopate. Poďme na to:

  • Ilustračná situácia. Vaše kanalizačné potrubie sa upchá. Chytáte sa za hlavu, pretože ste si práve teraz zasadili nový trávnik alebo dali vydláždiť váš dvor. Ste z toho nešťastný, že sa to pokazilo práve teraz a nie ešte predtým. Keď si predstavíte, že budete musieť rozkopávať celý dvor alebo, že ste zbytočne investovali do nového trávnika. Chytá vás panika. Stres a hrôza. TO VŠAK NEMUSÍ. Práve vďaka neinvazívnym prístupom k opravám kanalizácie máte s rozkopávaním pokoj. Nič sa nemusí kopať. Porucha sa dokáže nájsť a odstrániť aj pomocou nových technologických vymožeností. Žiadne bagre, kopanie a ručné hľadanie chyby. Spraví sa TV monitoring a tam sa odhalia poruchy, ktoré vznikli. A vy máte svoje starosti zažehnané.

voda vytekajúca z rúry

Ako to funguje?

Je to veľmi jednoduché. Takýto monitoring sa vykonáva prostredníctvom viacerých typov kamier, ktoré sú vložené a zavádzané do kanalizačného potrubia. Každá kvalitná firma, ktorá sa venuje v dnešnej dobe krtkovaniu by takýto monitoring mala vlastniť. Bez neho je jej práca už len zastaralou tradíciou rozkopávania a následného hľadania chýb. To sa tak už naozaj nerobí a neoplatí robiť. Dajte si teda záležať na výbere kvalitnej firmy, ktorá toto ponúka. Ak vám nejaká firma bude ponúkať rozkopávanie dvora, nedajte sa na to. Hľadajte ďalej…