Politika

Sklenené zábradlie

Sklenené zábradlie pôsobí mimoriadne štýlovo a nadčasovo, v prípade, že vo vašom interiéri použijete kovovú konštrukciu v okolí schodov a sklo do určitej výšky, prípadne až ku stropu. Zábradlie so sklenenou výplňou sa používa aj na balkónoch a terasách, kde vytvára príjemný a prívetivý dojem, kde sa dobre oddychuje a rozjíma. Sklo môžete vybrať nepriesvitné mliečne, alebo môžete zvoliť dostupné odtiene rôznych farieb, čím vytvoríte zaujímavý dizajn, ktorý ovplyvňuje pôsobenie celej miestnosti alebo danej exteriérovej časti, podľa toho, či ide o balkón, prístrešok a podobne.

sklenené zábradlie č.1

Sklenené zábradlie cena pozostáva z niekoľkých základných položiek, ku ktorým okrem samotných kusov materiálu, z ktorých sa dané zábradlie zloží, patrí aj doprava a montáž. Tím našich pracovníkov vykonáva danú prácu na základe vašich požiadaviek s montážou alebo bez montáže. Ak preferujete hotové sklenené zábradlie, zvoľte možnosť jeho zloženia našou spoločnosťou a o dokonalý výsledok máte postarané.

Z technického hľadiska sa sklenené zábradlie vyznačuje viacerými typmi kotvenia. Ide o kotvenie pomocou úchytov, nerezových tyčí alebo o kotvenie do hliníkového profilu. Pri výbere si pokojne nechajte poradiť odborníkmi v danej oblasti, pretože ide o dlhodobú investíciu, ktorá sa s nami jednoducho vyplatí. Váš príbytok nadobudne nový šmrnc, netradičnosť a istú dávku elegancie, ktorú tento prvok prináša.

sklenené zábradlie č.2

Takže, ak sa vás montáž zábradlia bezprostredne týka, potrebujete vymeniť zábradlie, alebo umiestniť zábradlie do novostavby, viete, na koho sa môžete obrátiť aj s prípadnými dotazmi k danej téme. Špecializujeme sa aj na sklenené zábradlia na mieru. Určíme potrebné rozmery, vyrobíme, dovezieme a našu prácu dovedieme do požadovaného výsledku. Vaša spokojnosť je našou motiváciou pri nami vykonávanej práci. Zábradlie sa vyznačuje praktickými funkciami, ako je poskytnutie dostatočnej a potrebnej opory, stabilita, stálosť, trvácnosť. To všetko a ešte viac vám prinesú naše výrobky.