Nakupovanie

Nie je masáž ako ´tantra´ masáž

Chcete zažiť niečo nové a zároveň pikantné? Poďte si prečítať ako prebieha tantrická masáž a prečo ju určite chcete zažiť aj vy.

Pripravte sa, že tantrický salón nie je žiaden dom sexu

Dal by sa nazvať dom lásky, pretože to je ústredná téma samotnej tantry. Prijímanie a odovzdávanie energie. V tomto prípade energiu odovzdáva masérka a vy ste ten, kto ju prijíma. Nábytok, steny a celé prostredie salónu žije tantrickým duchom. Doplnky, mierne prítmie, príjemná a pohodlná atmosféra, ktorá jemne iskrí je naozaj typická. V pozadí hrá tantrická hudba a jej ladné tóny vás budú sprevádzať počas celej návštevy. Je rovnako dôležitá a svojimi vibráciami prispieva k správnej nálade. Pomáha otvoriť sa tantrickej sile a prijímaniu energie. Pred samotnou masážou vám je poskytnutá miestnosť na očistu, celý sa vyzlečiete osprchujete a dostávate čisté biele bavlnené rúcho, ktoré máte na sebe až do konca masáže.

ocista

Pokiaľ nemáte skúsenosti a ste na tantrickej masáži prvý krát, tak vás masérka najprv zasvätí do tajov a vy sa spoločne rozprávate. O vašich predstavách a o tom, ako to naozaj bude prebiehať. Podľa toho, akú masáž ste si zvolili, ste aktívnou alebo pasívnou súčasťou odovzdávania energie.

Pri vašej pasívnej účasti masérka používa buď iba ruky alebo celé telo

Masérka sa vám venuje po celý čas a rukami masíruje vaše telo olejom. Harmonizuje vaše telo a otvára ho božským energiám, ktoré tantra masáž ponúka. Je to stav maximálneho uvoľnenia. Tantra je o spájaní mužského a ženského princípu, je o prepojenosti energie skrze energiu sexuálnu. Naše telá sú náš chrám. Počas masáže nemusíte mať obavy ani pocity hanby, cieľom je uvoľniť sa, dôverovať a sledovať dotyky rúk a prstov a aké pocity to vo vás vyvoláva.

masaz

Vôbec nebuďte prekvapený ak príde k erekcii, či vzrušeniu, v tantrickom svete je to súčasťou božského bytia, rovnako ako záverečná masáž lingamu – vášho pohlavného údu. Je vrcholom celej masáže a po ňom už len relaxujete a vraciate sa späť do reality každodenného sveta. Pre skúsenejších klientov salón ponúka rôzne variácie masáží, napríklad s dvoma masérkami, či masírovanie pre páry. V prípade, ak sa vám predstava tantrickej masáže páči, môžete navštíviť salón tantra Bratislavatantra.sk a objednať sa na mimoriadne vzrušujúcu a pozdvihujúcu masáž vášho tela a ducha vedenú skúsenými, sympatickými masérkami.