Business

Ako sa pripraviť na masáž prostaty

Masáž prostaty sa radí do kategórie erotických masáží a kto z vás ju ešte nikdy neabsolvoval, môže byť zaskočený a prekvapený, s akými výsledkami sa bude stretávať. Preto vám odporúčame vopred sa na ňu pripraviť, pretože, ako hovorí príslovie: „Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku“. Samozrejme berte toto príslovie skôr s nadsadením, pretože sa tu nebude bojovať, ani cvičiť, ale pôjde tu o slastné orgazmy.

Nejedzte žiadne ťažké tučné jedlá – pred vstupom do masážneho salónu sa najedzte, ale rozumne. Najlepšie ľahšie pokrmy, skôr vegánske, bez mäsa a údenín, a hlavne bez alkoholu. Doprajte telu rozkoš, a nie záprah pri trávení ťažkého jedla, kedy potom z masáže nemáte takmer nič a možno pred ňou aj zaspíte.

krásne dievča

Vyskúšajte si masáž nanečisto – prostata je veľmi citlivý orgán na dotyk a s masážou prostaty sa dotýkate takzvaného mužského G bodu. Toto je ale iba teória a oplatí sa ju vyskúšať v praxi, pretože najlepšia je vlastná skúsenosť, a teória je skrátka iba teória. Na automasáž vám dobre poslúži špeciálne análne dildo s výstupkom, použite vhodný lubrikačný gél a vyskúšajte si, ako vás tento proces osloví. S automasážou prostaty je to ale podobné, ako s masturbáciou, chýba tu totiž nežná dievčenská ruka, a tá je skrátka nenahraditeľná. Dievča je živé, odovzdáva vám v priebehu masáže prostaty svoju energiu a tá sa spojí so stimuláciou nervových vlákien na vašom tele a výsledok si zrejme domyslíte – budete striekať semeno možno aj veľmi ďaleko, ale to nie je všetko.

análne dildo

Budete stonať rozkošou – masáže prostaty dokážu mužov tak rozvášniť, že prestávajú kontrolovať svoje emócie. Môžete sa tu naplno prejaviť stenaním, pretože rozkoš je veľmi silná, povedzme božská. Preto je táto technika tiež vhodná pre každého, kto má problémy sa pri sexe uvoľniť a užiť si naplno rozkoš tak, ako by to malo byť. Masérka bude potom odmenená tým, že sa vám to páčilo, a vy možno budete chcieť prežívať niečo podobné donekonečna.