Nakupovanie

Ako olejové parfémy do prania Essentia prispievajú k trvalej udržateľnosti?

Pokiaľ vo svojej domácnosti zvyknete používať namiesto aviváže olejové parfémy do prania, možno vás poteší správa, že existuje značka, ktorá sa zaoberá aj ekologickými aspektmi a dopadmi na životné prostredie. Áno, hovoríme o talianskej značke Essentia. Jej vysoko kvalitné parfumované oleje do prania sa dajú kúpiť už aj na našom slovenskom trhu, a to na webovej stránke vonavepranie.sk.

parfém na praní jasmín

Nájdete tu široký sortiment zaujímavých, nadčasových, elegantných vôní, ktoré sú navyše koncipované z najlepších výťažkov z prírodných esenciálnych olejov bez toxických alebo karcinogénnych látok. Nemusíte sa trápiť ani tým, na ktoré konkrétne tkaniny je možné vône na pranie použiť. Sú totiž určené na úplne všetky typy látok, vrátane športových odevov a funkčnej bielizne, na ktoré sa bežná aviváž neodporúča. Poďme sa však pozrieť na to, ako táto značka podporuje trvalú udržateľnosť.

I´M GREEN obaly

Dá sa povedať že obaly predstavujú dôležitú časť odpadového hospodárstva a odpadu ako takého. Práve obaly môžu byť tým prvkom, ktorým každá značka alebo spoločnosť dokáže prispieť k zlepšeniu situácie životného prostredia, ako aj k samotnej trvalej udržateľnosti. Balenie produktov do ekologických obalov je hudbou budúcnosti. Každá vôňa do práčky zo značky Essentia je zabalená vo fľašiach s certifikátom I´ m green. Sú produkované z ekologických materiálov rastlinného pôvodu, ktoré sa vyrábajú z cukrovej trstiny.Viac info tu: https://www.vonavepranie.sk/blog/logo-i-m-green/.

parfém na praní

Pre tých, čo milujú prírodné vône

Okrem toho vône na pranie talianskej značky disponujú, zrejme ako jedine na našom trhu, certifikátom Vhodne aj pre citlivú pokožku. Ich vonná zložka je kompozíciou rôznych prírodných esenciálnych olejov. Dá sa teda povedať že aj táto časť zloženia produktu prispieva k trvalej udržateľnosti a celkovému zdraviu. Syntetické parfémy môžu mať nie veľmi pozitívne účinky na zdravie, o čom sa robilo už množstvo vedeckých štúdií.