Politika

Zoznámte sa so SPRINGBOX posteľami

Springbox postele, niekedy nazývané aj opačne, teda Boxspring postele, sú tým najlepším, čo môžete svojmu telu dopriať. V našich končinách hovoríme o novinke, ktorá sa na náš trh dostala len nejakých päť rokov dozadu. Takéto postele ste síce mohli zohnať aj pred tým, no neboli úplne bežnou súčasťou predajní s nábytkom. Dnes je všetko inak a Springbox postele nájdete aj v klasických predajniach. Poďte sa pozrieť na to, v čom spočíva ich unikátnosť.Vysoká posteľ v úzkej vysvietenej miestnosti.jpg

Pohodlné a zdravé

Toto je na tomto druhu postelí as to najzaujímavejšie. Nekupujete si posteľ a oddelene matrac, ale všetko pokope. Práve kvôli tomu sa môže javiť cena týchto postelí ako vysoká, no ak si vezmete do úvahy, že ste oprostení od kupovania matracu, ide o naozaj výhodnú kúpu.

Posteľ sa skladá zo spodnej časti, na ktorej je hrubší pružinový matrac a na ňom ešte jeden tenčí – zväčša mäkší matrac. Práve dva matrace na sebe zabezpečujú počas spánku dokonalý komfort, a to ako po pocitovej aj zdravotnej stránke.

Dva matracesa postarajú hlavne o to, že vaše telo „leží“ v polohe, ktorá je pre neho prirodzená. Ruky a kolená sú trošku vyššie, panvové svalstvo je prirodzene odľahčené a chrbtica sa nachádza v peknom rovnom tvare.

Ďalšou výhodou je to, že posteľ nie je v blízkosti zeme. Vďaka tomu nemusíte dýchať zvírený prach z koberca alebo z podlahy a ste tiež chránený pred chladom.
Springbox postele s bielymi obliečkami v modernej spálni.jpg
Koľko stoja

Cena základných modelovsa pohybuje okolo tisíc eur. Ak by ste si však chceli zaobstarať posteľ s úložným priestorom, špeciálnym čalúnením alebo takú, ktorá je o niekoľko centimetrov vyššia, musíte rátať s o čosi vyššou cenou.

Vyzerajú výborne

Poslednou vecou, ktorú musíme týmto posteliam nepochybne uznať, je ich estetická stránka. Ide o naozaj dizajnové kúsky, ktoré dokážu dotvoriť každý interiér, či už je moderný, alebo ladený do retro štýlu.