Business

Spútaná vášeň

Od premiéry filmu 50 odtieňov šedej ubehla už istá doba, no napriek http://www.fcpetrzalka.sk/napriek-dobremu-vykonu-prehra-s-beckom-dac-02/ tomu na popularite nestráca. Tento film premietol niečo, čo bolo dovtedy zahalené istým rúškom tajomstva. Samozrejme, že predchodcom filmu bola kniha, na ktorej námet je film spracovaný. Ale kniha je niečo, čo nemá každý v obľube. Film si pozrie širšie publikum a má väčší dosah na ľudí. Rozprávalo sa aj o knihe… ale o filme oveľa viac. Na jeho vydanie a premiéru sa čakalo dosť dlho. Kým ešte nebol preložený, tak si ho veľké množstvo ľudí pozrelo aj v originálnom znení, prípadne v jazyku, ktorému ako tak rozumeli. Len aby neboli pozadu a videli ho.

dve nahé ženy

Na pretras sa tak dostala téma, ktorá bola dovtedy dosť nejasná. Niektorí ani len netušili, že niečo také ako zväzovanie pri sexuálnych praktikách existuje. A dokonca to môže niekoho vzrušovať, tak to už očakával len málokto z nás. Iba ten, čo sa s tým asi osobne stretol. V prípade mladších ročníkov to vyvolalo vlnu skúšania daných praktík a v prípade starších generácii niekedy skôr pohoršenie. Ak sa na to niekto vybral do kina, možno mu to neposkytlo ten pravý zážitok, čo by zažil pri pozeraní doma. Predsa len viac súkromia s drahou polovičkou a asi by ste daný film nedopozerali na prvý krát. Ktovie. No, v kine to nie je možné zhodnotiť takýmto štýlom.

žena pod opätkom

Film ponúkol rôzne námety na sexuálne praktiky a určite inšpiroval množstvo ľudí. Okorenili si tak sex stovky tisíc párov. Nemusíte sa inšpirovať len filmom, ale aj internetovými stránkami. Napríklad, aby ste zistili, čím ju najlepšie zviazať z Privatportal stránky? Tento portál vám poskytne nielen sexi slečnu, ale aj rady o tom, čím sa najlepšie zviaže dievča. Hocijaké, nemusí byť len to, ktoré sa ponúka tu, ale môžete to využiť aj vo vlastnej domácnosti. Stačí si prečítať a rozšíriť si obzory aj z tejto oblasti.