Politika

Rôzne spotrebiče zapojíte doma aj v aute

Chcete si mobil nabíjať aj v aute? Nie je vôbec problém! Stačí vám k tomu nabíjačka na 12 V, ktorú potom bez problémov zapojíte v aute a počas jazdy následne môžete mobil pohodlne nabíjať. Takáto vecička je do auta výborná, veď koľkokrát sa nám už stalo, že bol mobil takmer vybitý a nemali ste si ho ako v aute nabiť? No mne mnohokrát a vtedy by som veruže podobnú nabíjačku na 12 V do auta prijala. Dá sa iste zadovážiť a objednať online, ako aj mnoho ďalších zaujímavých zariadení a meničov napätia tiež.

v aute

Čo konkrétne napríklad by sa dalo ešte v aute použiť? Okrem nabíjačky sa dá na 12 V zadovážiť aj mnoho ďalších zaujímavých prístrojov a spotrebičov. Napríklad rôzne variče na vodu, podložky na sedadlo, ktoré vás príjemne zahrejú, poprípade aj také, čo sú masážne. Dobrá investícia iste bude napríklad aj digitálne zariadenie na sledovanie tlaku v pneumatikách so špeciálnymi krytkami na ventily pneumatík, aby ste tak vedeli sledovať koľko atmosfér je vo vašich kolesách a to vo všetkých 4 súčasne. Pre motoristov je to iste perfektná pomôcka, ktorá značne uľahčí motoristický život. Kolesá tak dofúkate až vtedy, keď to bude potrebné. Nemusíte to viac pracne robiť na benzínovej pumpe. Zariadenie bude všetko za vás sledovať vždy keď ho v aute do 12 V zásuvky zapojíte.

auto interiér

No a pokiaľ by ste chceli niektoré prístroje používať aj inde a tým pádom môcť zapojiť aj do klasickej zásuvky, na to máme menic napatia 12v 220v. Jednoduchým spôsobom sa za pomoci meniča dá zapojiť prístroj z 12 V zásuvky aj do 220 V. Menič práve zariadi, že sa prúd transformuje a taktiež vyrieši aj inú koncovku zariadenia. Meniče napätia sa rozhodne zídu tým, ktorí často cestujú alebo napríklad kamionistom sú iste známe. Existujú rôzne druhy meničov napätia a tak sa môžete pozrieť, ktoré by sa zišli práve vám. Môžete tak obľúbené zariadenia používať takmer všade!