Nakupovanie

Nechty

Sme ženy a jednoducho, každá z nás túži byť krásna. Aj keď nie každá máme šťastie mať krásne vlasy, pleť, dokonalé riasy, pery či perfektné nechty, je tu mnoho možnosti, ako si tieto drobné nedostatky vylepšiť. Jednou z týchto možností je vylepšiť si nechty, pokiaľ ich máte slabé, lámavé alebo si ich jednoducho nedokážete udržať v dostatočnom žiadanom stave a teda v požadovanej dĺžke, tvare či celkovom vzhľade, po akom túžite. Neváhajte a využite možnosť aplikovať si gélové nechty, ktoré vydržia niekoľko týždňov, držia svoj tvar, svoj vzhľad a vám dodajú potrebné sebavedomie a spokojnosť.

nechty ruka

Potešte sa a objednajte si kvalitné UV LED gély určené na výrobu a modeláž gélových nechtov. Na stránke d-nails.sk nájdete množstvo UV gélov a teda gélov na nechty a je len na vás, ktorí si z nich vyberiete. Gél na nechty určený pre profesionalky, pre začiatočníčky, ale aj pre domácu potrebu. Na stránke d-nails.sk nájdete UV LED gély pre krásne nechty, UV LED gély, ktoré dodajú vašim nechtom lesk a vysokú odolnosť. Sú veľmi moderné a žiadané vďaka svojej pevnosti a pružnosti. Gélové nechty sa hodia skutočne na každú príležitosť, či na každodenné nosenie. Samotnú dĺžku a tvar gélových nechtov si môžete vybrať pri vlastnej modeláži, či už si budete tieto nechty robiť sami doma, alebo u vašej nechtárky.

zelené nechty

Na stránke d-nails.sk nájdete mnoho produktov, ktoré vám napomôžu k dokonalým nechtom. Môžete si vyberať napríklad UV gél JEDNOFÁZOVÝ- ICE GEL, priesvitný 50 ml. Jedná sa o číry gél s výbornou priľnavosťou, ktorý nežltne. Je dokonalý pre udržanie si dĺžky vlastných nechtov, ale taktiež pre predĺženie nechtov. Tento gel nezateká a má samovyrovnávaciu schopnosť. Gél má ideálnu konzistenciu, teda má strednú hustotu. V UV lampe tvrdne 120 sekúnd.

Na d-nails nájdete viacero UV gélov ale taktiež aj mnoho iného sortimentu, určeného pre dokonalú manikúru.