Kam všade sa hodí nerezové zábradlie?

Zábradlie nám umožňuje spraviť dostupnými aj tie priestory, ktoré by inak boli buď nedostupné alebo nie veľmi bezpečné. Kam všade sa nerezové zábradlie hodí a kde ho môžeme vidieť alebo sami použiť? Skúsme si zhrnúť pár tipov:

  1. Nerezové zábradlie na schody

Antikorové zábradlie alebo tiež nerezové zábradlie či zábradlie z nehrdzavejúcej ocele sa hodí na schody a schodištia do rôznych budov, interiérov a exteriérov. Jeho lesklý a príjemný povrch nevyžaduje žiadne veľké povrchové úpravy, nehrdzavie a je veľmi pekné takmer všade. Najviac ho môžete stretnúť na väčších schodiskách v administratívnych budovách alebo halách. Na schodiskách do vchodov bytových domov sa už často objavuje aj nerezové zábradlie. Jeho dlhá životnosť a odolnosť voči poškodeniu sú jednoducho jeho výhodou číslo jeden.

dievča na schodoch

  1. Antikorové zábradlie na terasy a balkóny

Terasy a balkóny rodinný domov vyzerajú skvelo, keď ich zdobí nerezové zábradlie. Či už oblé, alebo hranaté tvary, všetky sú jednoducho pekné a estetické. Nerez si našiel svoje miesto a často ho vidno aj na balkónoch a terasách novostavieb bytových domov, obchodných centier, administratívnych budov alebo showroomových priestoroch.

nerezové zábradlie

  1. Kombinácia nerezového zábradlia so sklom

Veľmi dizajnová a štýlová je kombinácia nerezu a skla na zábradlí. Sklo pritom môže byť číre alebo mliečne, prípadne aj pieskované. Zvlášť na schodiskách v rodinných domoch sa táto dokonale dizajnová kombinácia osvedčila. Pôsobí honosne, luxusne a nadčasovo. Hodí sa do moderne zariadených priestorov a rovnako sa dá zladiť aj k tradičnejšiemu štýlu. Jednoducho perfektná a efektná kombinácia. Navyše ju nemá len tak každý, preto je aj originálna. Zvlášť, keď si necháte nadizajnovať svoje vlastné prevedenie.

AK chcete o nerezovom zábradlí vedieť o niečo viacej, kliknite na tento link nerezove zabradlia cennik https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/.

Written by