Politika

Kam všade sa hodí nerezové zábradlie?

Zábradlie nám umožňuje spraviť dostupnými aj tie priestory, ktoré by inak boli buď nedostupné alebo nie veľmi bezpečné. Kam všade sa nerezové zábradlie hodí a kde ho môžeme vidieť alebo sami použiť? Skúsme si zhrnúť pár tipov:

  1. Nerezové zábradlie na schody

Antikorové zábradlie alebo tiež nerezové zábradlie či zábradlie z nehrdzavejúcej ocele sa hodí na schody a schodištia do rôznych budov, interiérov a exteriérov. Jeho lesklý a príjemný povrch nevyžaduje žiadne veľké povrchové úpravy, nehrdzavie a je veľmi pekné takmer všade. Najviac ho môžete stretnúť na väčších schodiskách v administratívnych budovách alebo halách. Na schodiskách do vchodov bytových domov sa už často objavuje aj nerezové zábradlie. Jeho dlhá životnosť a odolnosť voči poškodeniu sú jednoducho jeho výhodou číslo jeden.

dievča na schodoch

  1. Antikorové zábradlie na terasy a balkóny

Terasy a balkóny rodinný domov vyzerajú skvelo, keď ich zdobí nerezové zábradlie. Či už oblé, alebo hranaté tvary, všetky sú jednoducho pekné a estetické. Nerez si našiel svoje miesto a často ho vidno aj na balkónoch a terasách novostavieb bytových domov, obchodných centier, administratívnych budov alebo showroomových priestoroch.

nerezové zábradlie

  1. Kombinácia nerezového zábradlia so sklom

Veľmi dizajnová a štýlová je kombinácia nerezu a skla na zábradlí. Sklo pritom môže byť číre alebo mliečne, prípadne aj pieskované. Zvlášť na schodiskách v rodinných domoch sa táto dokonale dizajnová kombinácia osvedčila. Pôsobí honosne, luxusne a nadčasovo. Hodí sa do moderne zariadených priestorov a rovnako sa dá zladiť aj k tradičnejšiemu štýlu. Jednoducho perfektná a efektná kombinácia. Navyše ju nemá len tak každý, preto je aj originálna. Zvlášť, keď si necháte nadizajnovať svoje vlastné prevedenie.

AK chcete o nerezovom zábradlí vedieť o niečo viacej, kliknite na tento link nerezove zabradlia cennik https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/.