Spánok s kvalitným matracom

Pre zdravý spánok nestačí iba spať. Potrebujete k tomu aj kvalitný matrac, ktorý napomôže ku skutočne zdravému spánku. Matrac, ktorý Vám napomôže k zdravej a bezbolestnej chrbtici, matrac, ktorý Vám poskytne dostatočný odpočinok celého tela. Spoločnosť SEGUM pracuje na výrobe ortopedických a iných matracov už dlhé desaťročia. Vďaka takto nadobudnutým skúsenostiam Vám prináša kvalitné matrace pre Váš spánok. Nájdete tu matrace z prírodných materiálov, vhodné pre tých najmenších, a teda pre deti ale aj pre dospelých. Detské matrace z radu BABY sú kvalitné matrace s kokosovou výplňou, ktoré napomáhajú v správnom vývoji chrbtice dieťaťa a tým mu poskytujú dostatočnú oporu. Nájdete tu množstvo druhov týchto detských matracov. Matrace pre dospelých sme postupom času rozšírili o výrobu lacných, ale rovnako tak aj luxusných matracov. Použité materiály na výrobu matracov sú z prírodných zdrojov a všetky tieto matrace sú antialergické, rovnako tak aj v kategórii detských, tak aj bežných matracov. Najlacnejšie matrace s vysokou kvalitou Vám ponúka SEGUM.

maco posteľ

Sortiment matracov ponúkame v dvoch základných prevedeniach. Nájdete tu matrace pružinové ale aj sendvičové. Pri pružinových matracoch sme výrobu týchto posunuli na vyššiu priečku kvality a životnosti samotného matraca, kedy túto životnosť predlžuje očalúnenie samotnej pružiny rôznymi materiálmi podľa typu matraca. Tieto pružinové matrace majú navyše kokosovú platňu, vďaka ktorej je samotný matrac oddelený od pružiny a teda zároveň je od nej chránený, čo dosahuje efekt pomerne dlhej životnosti. Spánok na takýchto pružinových matracoch je pomerne kvalitný a zároveň má ortopedický ráz.

detská postieľka

V ponuke sú taktiež taštičkové, pružinové matrace, ktoré sú podľa odporúčaní na spánok najvhodnejšie. Tieto taštičkové matrace sú v podstate zostavené na princípe pružín, kde je každá táto pružina obalená zvlášť v textilnom obale a tieto sú napokon spojené v,,taškách,, čo následne spôsobí, že vrchná časť matraca je samostatná a nezávislá na zvyšku pružín. Počas spánku sa tak tieto pružiny dokonale dokážu prispôsobiť častiam tela a následne držia a poskytujú chrbtici potrebnú oporu. Každopádne odporúčame pozrieť si ponuku matracov.

Written by