Na čo sa pripraviť pri prvej tantrickej masáži?

Masáž sama o sebe vám odbremení telo od bolesti. Mnohí ľudia si ju nevedia vynachváliť a vracajú sa k nej v pravidelných intervaloch. Tantrická masáž vám však dá viac ako tá bežná. Tantra sa totiž zaoberá nielen telom, ale aj mysľou, dušou. Pracuje s energiou človeka, s jej odovzdávaním a prijímaním. Moja prvá tantrická masáž Tantradiamond je presne to, čo potrebujete a možno ste to ani netušili. Ak neviete, čo od nej môžete očakávať, čítajte ďalej.

classic tantra

Výber tantrickej masáže

Tantra je aj o zapojení všetkých vašich zmyslov. A preto príjemná vôňa, relaxačná hudba a šampanské s jahodami sú v našom salóne samozrejmosťou. V ponuke sa nájdu všetci – tí menej skúsení, ale aj „starí harcovníci“. Ponúkame na výber tantrické masáže v trvaní od 45 minút až po približne dve a pol hodiny. Môžete si vybrať, či sa odovzdáte do rúk masérky alebo sa do masáže aktívne zapojíte aj vy, či chcete najprv zrelaxovať vo vani alebo ak vám dve ruky jednej masérky nestačia, môžu sa vám o pôžitok z masáže postarať dve krásne profesionálky.

Masérka

Vyberiete si masérku alebo dámy sympatického maséra podľa vašich predstáv. Naši pracovníci sú skúsení a vedia, čo majú robiť, aby ste sa cítili príjemne a uvoľnene. To je totiž základom celej tantrickej masáže – zbaviť myseľ ťaživých myšlienok a načerpanie sexuálnej energie, ktorá vás prebudí do života. Po úvodnom rituály prichádza na rad samotná masáž.

romantic tantra

Masáž

Masáž sa takmer vždy začína masážou hlavy, skalpu. Postupne sa presúva na chrbát a zadnú a následne aj prednú časť tela. Ak sa bojíte, že vás ruky masérky privedú až k samotnému vyvrcholeniu, netrápte. Je pravda, že ruky našich masérok nevynechajú žiadnu časť vášho tela, zapájajú aj tie najintímnejšie partie, preto je prirodzené, že dospejete až k samotnému vrcholu. Napriek tomu však neposkytujeme sexuálne služby. Ponúkame výlučne tantrickú masáž a uspokojenie tak tela, ako aj mysle.

Preto neváhajte a dajte telu, čo si žiada. Odvďačí sa vám novou energiou do života.

Written by